Návšteva troch kráľov na Troch kráľov

09.01.2010 17:59

Na sviatok Troch kráľov nás navštívili traja králi, ktorí prišli zavinšovať našim šteniatkam do Nového roku 2010:) Vlastne to neboli králi, ale náš dobrý kamarát Roman R. s rodinkou. Prežili sme spolu príjemné doobedie, kde sme podebatovali a šteniatka sa opäť s návštevou vymaznali a ukázali, že sú to správni hovawarti :) Fotky z návštevy nájdete vo fotogalérií: Vrh A. 

Šteniatka neustále priberajú pekne na váhe, absolvovali ďalšie odčervenie a pomaly, ale isto sa blíži čas ich odchodu do nových domov. Niektoré z nich si už našli nových majiteľov, s ktorými budú prežívať ďalšie spokojné rôčky, niektoré ešte stále čakajú na toho svojho NAJ majiteľa.

V prípade záujmu o niektoré zo šteniatok nás kontaktujte: info@kenachus.sk alebo telefonicky 0908 393 477 !!!

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

On the feast of the Three Kings visited us three kings who came to our puppies congratulation to the New 2010:) Actually it was not king, but our good friend, the Family of Roman R.. We survived a pleasant morning together, where we discuss and puppies to play again with the visit and showed that they are correct hovawarti:) Pictures from a visit to see the photo galleries: A Litter

Puppies always nice to gain weight, they undergo further grubbing and slowly but surely approaching the time of their departure into new homes. Some of them have already found new owners with whom they live more happy hardcore, some are still waiting for the TOP of its owner.

In the case of interest to some of the puppies please contact us: info@kenachus.sk or phone 0908 393 477!